Масаж

Як часто робити масаж спини та коли саме треба звертатись до фахівців – актуальні питання для багатьох людей, які стикнулись із проблемою болю в спині або просто напруженням , яке виникає самостійно або під впливом навантаження. Слід зазначити, що масаж може бути або розслаблюючим, або лікувальним. І до масажиста треба звертатись, якщо ви почали системно відчувати такі симптоми, як:

- дискомфорт та біль в спині;

- хронічна втома. До групи ризику потрапляють люди, чия діяльність пов'язана з постійним сидінням біля комп'ютеру та відсутністю необхідних фізичних навантажень; 

- сколіоз. Викривлення хребта слід корегувати з метою мінімізації впливу недугу на роботу внутрішніх органів. Своєчасне відвідування масажиста дозволяє не лише покращити стан здоров'я, але й зняти м'язові болі та зажими;

- остеохондроз. При наявності такого захворювання рекомендовано регулярно проходити курс масажа спини для усунення сильного болю та розслаблення м'язів;

- послаблення м'язового тонусу або гіпотонія. Така проблема виникає як слідство малорухомого способу життя. Масаж в даному випадку усуває неприємні відчуття в спині, дозволяє виконати профілактику захворювань опорно-рухомого апарату. 

Наші масажисти виконують всі основні види профілактичних та лікувальних масажів, такі як:

Масаж спини, який дозволяє зменшити гіпертонус м'язово зв’язкового апарату хребта, сприяє виходу до кровотоку біологічно активних речовин, тканевих гормонів, прискорює обмінні процеси в організмі. Є прекрасною профілактикою розвитку протрузій, остеохондрозу, міжхребцевих гриж. Як результат – менш вразливий хребет та відмінне самопочуття!

Масаж шийно-коміркової зони. Проявами порушення кровообігу в судинах головного мозку часто є головний біль, слабкість, запаморочення. Одна з причин – це погіршення циркуляції крові по вертебральних артеріях та спазмованність м'язів. Масаж шийно-коміркової зони поліпшує кровообіг, усувая причину нездужання.

Масаж загальний класичний. По здатності відновити організм та забезпечити профілактику неврологічних розладів, прискорити циркуляцію крові та лімфи, покращити рухливість суглобів  саме класичний масаж є однією з найбільш ефективних процедур. Регулярне виконання загального масажу дозволяє попередити розвиток різних захворювань, боротися зі стресом, знімати втому, підтримувати нормальне функціонування всього організму, а також заряджати енергієй та позитивнми емоціями.

Спортивний масаж є універсальною, глибокою технікою масажа з індівідуальним підхідом до кожного клієнта, цілью якого є зниження гіпертонусу м’язів після фізичних навантажень. І як слідство – підвищення працездатності та прискорення відновлення м’язів.

Лімфодренажний масаж відновлює коректну роботу лімфатичної системи, оптимізує лімфоток, ліквідує накопичення міжтканевої рідини та набряки м’яких тканин. Покращується обмін речовин, підвищується імунітет та адаптивні властивості організму. 

Антицелюлітний масаж є інтенсивною технікою, яка ліквідує прояви целюліту на проблемних зонах – стегнах, сідницях, животі. Завдяки спеціальним прийомам розігріває тканин та позбавляє тіло жирових і целюлітних відкладень.  

Обираючи той чи інший тип масажу, слід пам’ятати, що відчутний ефект не можна досягти однократним відвідуванням масажиста, адже м’язи та суглоби треба «привчити» до нового стану та закріпити досягнутий ефект. Тому для покращення самопочуття слід проходити курси по 8-10 сеансів. В нашому салоні при оплаті 10 сеансів масажу одноразово клієнт отримує знижку 10%.