Косметологічні послуги

Шкіра людини змінюється протягом всього життя. Вона постійно взаємодіє з зовнішніми факторами, захищаючи організм від їх агресивного впливу. Але на шкіру впливає і загальний стан здоров’я, психологічні та емоційні фактори, а також вікові зміни. Тому вона потребує постійного догляду.

Оздоровчі процедури шкіри обличчя займають головне місце в роботі косметолога, а завдяки застосуванню професійного догляду спрямованої дії можна вирішити велику кількість проблем та досягнути блискучого результату – глибокого очищення, покращення кровообігу та ліфтингу, лікуванню акне, профілактиці вікових змін та профілактики тьмяності.

Наш косметолог завжди готовий надати безкоштовну базову консультацію, в ході якої запропонує вам засоби лікування та догляду.

Для комплексного догляду за обличчям і тілом ми застосовуємо дві професійні лінії косметичних засобів. Перша з них – це  іспанська косметика Аnubis, яка відзначена численними міжнародними нагородами та визнана професіоналами в галузі косметології в країнах Європи, Азії, близького Сходу та Північної Африки.  Друга – це швейцарська косметика преміум класу Сholley, яка відноситься до нового напрямку – фітокосметики, об’єднуючі новітні досягнення в області біології, молекулярної хімії та нанотехнологій. 

Спектр послуг нашого косметолога не обмежується лише доглядом за обличчям. Ми пропонуємо також косметичні теплі та холодні обгортання тіла, націлені на вирішення таких проблем, як зайва рідина в тканинах, набряки або сухість та втрата пружності шкіри. Такі процедури прискорюють обмін речовин, а зволожуючи компоненти активно живлять проблемні зони. Насичена вологою шкіра стає більш гладкою та пружною, набуває рівного кольору. Для довготривалого ефекту процедура завершується нанесенням живильного крему.

 Після відвідування косметолога дуже важливим залишається домашній догляд, який буде підтримувати результат після косметологічних процедур. Наш спеціаліст запропонує Вам відповідну косметику, яку Ви можете придбати в нашому салоні.